Відкриття Агентського пункту ПФУ у Іллінівській громаді сьогодні!

Дата: 07.09.2018 08:16

Увага! Анонс!

Відкриття Агентського пункту ПФУ у с. Зоря Іллінівської ОТГ відбудеться сьогодні 07.09.2018 о 11.30, у приміщенні адміністративної будівлі.

Очікуємо поважних гостей та мешканців громади.

Зазначаємо, що головна мета створення такого відділення – наближення та доступність послуг  Пенсійного фонду до усіх громадян та організація їх ефективного обслуговування.

В агентському пункті планується здійснюватися попередній запис на прийом до керівництва управління та керівників його структурних підрозділів; будуть надаватися консультації щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення; планується зійснення попередньої правової  оцінки документів для призначення та перерахунку пенсій; видаватимуться пенсійні посвідчення; та буде забезпечено доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду, а також  допомога в користуванні ними.