УВАГА!!! Оголошення чергового конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва

Дата: 11.09.2018 13:52

УВАГА!!!

Оголошення чергового конкурсного відбору
 проектів суб'єктів малого підприємництва

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами) Донецька обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» (підрозділах «Малий та середній бізнес» та «Український донецький куркуль»).

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13-00 години 26 вересня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.

Проведення конкурсного відбору  заплановано на 10 жовтня 2018.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)