Голова Iллiнiвської громади привiтав працiвникiв соцiальної сфери з професiйним святом!

Дата: 02.11.2018 11:14

У залі Молодіжного Центру напередодні свята зібрались представники соціальної сфери Іллінівської ОТГ, де їх привітав голова громади Володимир Олександрович  Маринич та директор СТОВ Злагода  Поляцьковий Анатолій Миколайович. Вони разом побажали сил та натхнення працівникам Іллінівської громади при виконаннi багатьох добрих справ на благо людям i всiй громадi.

"Немає на світі добрішої професії, ніж професія працівника соціальної сфери. Ваше покликання - розділяти труднощі і радість людей нашого суспільства, а Ваша велика праця здатна захистити його від всіх недобрих вчинків і подарувати сонячний промінь надії на щасливе життя"

З повагою, Володимир Маринич