"Велика перемога маленького колективу! " - Володимир Маринич про перемогу колективу від Іллінівської ОТГ на турнірі KHARKOV DANCE FLAVA

Дата: 12.11.2018 09:42

Зразковий танцювальний колектив "Маргаритки" зайняв ПЕРШЕ місце на Регіональному турнірі сучасних танців KHARKOV DANCE FLAVA, що проходив 10.11.2018, серед 19 категорій.

Новий ритм у роботу «Простора без обмежень» вніс його молодий і амбітний колектив - директор молодіжного центру Дмитро Дегтярьов і Анастасія Чумаченко - художній керівник і хореограф «Маргариток». Саме їх ініціатива про участь у великому конкурсі - це спільна ідея з дітьми. У свою чергу голова громади Володимир Маринич - підтримав «Маргариток» технічно, забезпечивши транспорт для учасників колективу.
Наші діти виступали в категорії Street dance show Юніори Відкритої ліги і їм не було рівних!

«Підтримка талановитої молоді — найкраща інвестиція у майбутнє громади. У цьому глибоко переконався дізнавшись про перемогу «Маргариток» у турнірі. Маленький колектив із сільської місцевості отримав велику перемогу на регіональному рівні. Погодьтесь, це дуже мотивує! У свою чергу я і надалі буду підримувати гарні ініціативи від молоді громади, що бажає розвиватись» - наголошує Володимир Маринич.

Ми пишаємось зразковим танцювальним колективом "Маргаритки" і бажаємо їм і далі тримати високу планку і завойовувати перші місця!