Олександро-Калинівська школа назбирала гроші на краунфандинговій платформі на проект "Арт-зупинка"

Дата: 16.11.2018 08:41

Проект «Арт-зупинка» на платформу GoFundEd подала педагог-організатор школи Діана Харченко. За два тижні проект назбирав 50 тисяч гривень, повідомляє ІА «Вчасно»

15 листопада учні отримали м’які крісла-«груші», пуфи, фотоапарат, ноутбук, звукову колонку, також чекають меблі.

«Нам у школі виділили найбільший клас, там облаштуємо Арт-зупинку. Діти хочуть спілкування, а після уроків їм ніде зібратися, — розповіла Діана Харченко. — Це буде наш маленький коворкінг, вже плануємо перші заходи. Діти просять провести тренінги з протидії булінгу та з конфліктології».

Президент школи Захар Бойко каже, що першим заходом у просторі буде спільне коло, це згуртує і учнів, і вчителів.

«На перерві учні не знають, чим зайнятися. То цей простір саме для них — щось почитати, подивитися, знайти спільну мову. Дуже хочу, щоб були тренінги, зараз неформальна освіта все більше популярна, тож буде і у нашому селі можливість долучитися», — сказав восьмикласник Захар.

За проектом у «Арт-зупинці» передбачено створити три зони — медіазону для занять, для творчості і для ігор. Школярі планують з учителькою зробити ремонт у цьому приміщенні, на це грошей не давали.

Також Діана Харченко з учительною хімії та біології готують новий проект — у селі планують встановити контейнери для сортування сміття.

Источник: ИА «Вчасно» — https://vchasnoua.com/donbass/58496-shkoliari-donechchyny-nazbyraly-50-tys-hrn-na-vidkryttia-kovorkinhu?fbclid=IwAR0WQ3xEjKjbwBfjBXsMpQX4_leKYSwvWh7z0B9-ZPNzk6fgyuvGvtB9s5Q