Свято працівників сільського господарства відгриміло у Довгій Балці

Дата: 19.11.2018 09:39

Традиційні святкові заходи в третю неділю листопада, так святкують працівники агропромислового комплексу . Не стояли осторонь від урочистостей і у Іллінівській громаді. Свято, що проходило у Довгій Балці було присвячено саме тим, хто кожен день не покладаючи рук трудиться на полях, в садах і фермах.

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

На святі всіх запрошених та гостей зачаровували фото-локації  «Історія управління агропромислового розвитку» та «Життя аграріїв», а головний коровай із нового врожаю «Святкова» представлений був триярусною композицією з великих та маленьких коровайчиків. Був насичений концерт за участі найкращих коллективів району.
Зі сцени вручилися Почесні грамоти та Подяки облдержадміністрації, грамоти від керівництва громади та району.

Всі гості у залі частувалися маленькими короваями із борошна нового урожаю.
Нарешті були підведені підсумки рейтингів господарств, які досягли найвищого врожаю цього річ:
У номінації «Найвищий врожай зернових культур»:

• І місце - СТОВ «Імпульс» (керівник А.М.Гарбуз);
  • ІІ місце - виробнича дільниця «Правдівка» ТОВ «Бета-Агро-Інвест» (керівник Л.Ф.Петричкович);
  • ІІІ місце - СТОВ «Торецьке» (керівник В.М.Голованьов).

У номінації «Кращі зернозбиральні екіпажі на комбайнах іноземного виробництва»:

• І місце - екіпаж СТОВ «Злагода» Олександра Чайки;
  • ІІ місце - екіпаж ПП «Сільськогосподарська агрофірма «Єлізавета» Василя Хмарука.

Нагороду за найвищий врожай соняшнику отримало СТОВ «Торецьке» (керівник В.М.Голованьов).
Кращими в галузі рослинництва були визнані овочівник СТОВ «Імпульс» Юлія Шмарова та бригадир саду ТОВ «Сади Донбасу» Галина Томака.
    За особистий внесок у вирощуванні, збиранні зернових культур, соняшнику і овочів були нагороджені головний агроном СТОВ «Імпульс» Сергій Віщунов та провідний інженер ТОВ «Бета-Агро-Інвест» Геннадій Лісай.

Цьогоріч вперше запропонована нова номінація – «Краще соціально відповідальне підприємство». За підсумками роботи за 10 місяців 2018 року переможцем у цій номінації визнано приватне підприємство «Сільськогосподарська агрофірма «Єлізавета» - директор Сосо Кюрджиєв.

У це професійне свято вся громада приєднуються до привітань на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкой нашої землі, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки!