Звернення сільського голови з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору

Дата: 24.11.2018 10:07

Шановні земляки!

Величезна трагедія, яку пережив український народ - Голодомор 1932–1933 років. Історія не знає жахливішого лиха .

Сьогодні 24 листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед безневинно вбитими, страченими та закатованими українцями – жертвами Голодомору. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.

Голодомор – не історична давнина, а спільний біль, який нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.

Наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних наших братів та сестер,. Ця пам’ять важлива також як застереження, що може статися із народом, який не зумів захистити своєї свободи. Ми повинні бути єдині у творенні нашої Української держави, тверді та свідомі у своєму виборі

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодомор. Запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

З повагою, сільський голова Володимир Маринич