Семінар з енергоефективності на підприємствах. АНОНС

Дата: 05.12.2018 10:10

Семінар з енергоефективності на підприємствах. АНОНС

17 грудня 2018 року у м. Краматорськ відбудеться регіональний семінар «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості».

Місце проведеннябізнес – центр «SAGA» (м.Краматорськ, бул. Краматорський, 41).

Початок о 10.00 год.

Головні питання  заходу:

1. Як за рахунок енергоефективності підвищити власну конкурентоспроможність?
  2. Яким чином визначити потенціал енергоефективності на підприємстві і як їм скористатись?
  3. Де знайти кошти на енергетичну модернізацію виробництва?

Семінар орієнтований на власників та керівників підприємств хлібопекарської, молочної, машинобудівної галузей та галузі виробництва неметалевих будівельних матеріалів. До участі в заході долучені представники центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держенергоефективності) сільські, селищні, міські голови, представники органів виконавчої влади регіону.

Семінар надасть важливу та корисну інформацію з питань розвитку енергоефективності у виробничій сфері.

Будемо раді бачити Вас серед учасників семінару.

Інформацію щодо підтвердження участі просимо надсилати до 10.012.2018р.  електронною поштою на адресу: melan44@ ukr.net  або звернувшись до представника організаторівМеланченка Олександра за номером телефону: +38 (098/) 889-96-78.

Участь в семінарі та роздаткові матеріали для запрошених безкоштовні.

Захід  проводиться ГО «Школа енергоефективності» за організаційної підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» у рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.