Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2018 08:17

Шановні військовослужбовці,

працівники Збройних Сил України!

Сердечно вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!

Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Захист Батьківщини завжди був, є і буде священним обов'язком справжнього громадянина і патріота, а армія - гордістю народу.

В цей день ми вшановуємо військовослужбовців сучасної армії, високий професіоналізм та відмінна бойова підготовка яких забезпечують військову безпеку країни, чиї подвиги завжди будуть взірцем самовідданого служіння рідній Батьківщині.

В цей день ми також  схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддалі своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна Їм слава!

Ми - мирні люди, і для нас немає більшого блага, ніж спокійно жити і працювати на рідній землі, а наші Збройні Сили завжди будуть надійним гарантом її захисту.

Сьогодні наші захисники виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту нашої держави.

Бажаємо Вам міцного здоров’я,  успішно виконувати свій обов’язок перед Українською державою та її народом, звершення всіх Ваших мрій та бажань, добра і світлих днин Вашим родинам.

Слава Вам і Слава Україні!

Голова Іллінівської ОТГ

Володимир Маринич