Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробці проекту бюджету Іллінівської сільської ради на 2019 рік

Дата: 14.12.2018 11:56

14 грудня в Іллінівському молодіжному центрі були проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробці проекта бюджету Іллінівської сільської ради на 2019 рік. Присутні особливу увагу приділили виступу головного лікаря ЦПМСД Ліхтенштейн Наталії Борисивні. Болючі питання такі, як укладення декларацій з врачами, утримання медичних закладів, надання безкоштовних ліків були на першому місці. Наталія Борисівна детально розповіла про проведену роботу та плани на 2019 рік. Крім медицини був детально розглянут бюджет освіти на 2019 рік, присутні висловили свої зауваження щодо необхідності більш якісного підрахунку бюджету.