До нас завітав Святий Миколай!

Дата: 18.12.2018 21:16

Цілих 5 днів Святий Миколай гостював  в Іллінівській громаді. Його резиденція знаходилась у самому улюбленому місці дітей в Іллінівському молодіжному центрі. Усі діти  1-4 класів завітали в гості до Чудотворця Миколая. Діти писали листи зі своїми побажаннями та мріями, розповідали вірші, співали пісні. Після цього діти радо зустріли Святого Миколая, який привітав їх зі святом та представив веселу і творчу програму, яку з великим коханням для дітей підготували працівники культури Іллінівської ОТГ.

«Усі діти потребують підтримки та щасливого життя. Ми маємо розуміти, що найкращий спосіб виховати дітей - це  зробити їх щасливими. Радість, гарний настрій, усмішка дітини  - це світле майбутнє  нашої країни» – говорить сільський голова Володимир Маринич.