Перше засідання Ради регіонального розвитку при виконавчому комітеті Іллнівської сільської ради

Дата: 21.12.2018 15:43

27.12.2018 о 10.00 в залі засідань Іллінівської сільської ради за адресою: с.Іллінівка, вул.Адміністративна, 42/3 відбудеться перше засідання Ради регіонального розвитку при виконавчому комітеті Іллінівської сільської ради під головуванням сільського голови Володимира Маринича, секретаря сільської ради Троян В.М.
У порядку денному питання:
1. Вступне слово. Про досягнення регіональної політики та завдання щодо визначення перспективного плану дій на 2019-2021 роки.
2. Про стан реалізації інвестиційних проектів та перспективний план розвитку Іллінівської ОТГ на 2019-2021 роки.

Звертаємося до усіх, кому не байдуже майбутнє нашої об'єднаної територіальної громади
взяти участь у засіданні Ради.Фото без опису