Привітання сільського голови з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2019 08:22

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

22 січня ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Возз’єднання українців на своїй землі в єдину Українську державу – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Сьогодні наша країна переживає складні часи, тому від нашої з вами згуртованості залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

сільський голова Володимир Маринич