Дата: 08.02.2019 14:45

08 лютого 2018 року посадовими особами органу місцевого самоврядування було організовано та проведено засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області. На засідання комісії були запрошені керівники місцевого підрозділу Національної поліції, Держпродспоживслужби в Донецькій області, закладів охорони здоров’я, мисливських господарств району, виконуючі обов’язки старости в населених пунктах об’єднаної територіальної громади.

За підсумками проведеного засідання були прийняті протокольні рішення щодо здійснення заходів спрямованих на попередження недопущення розповсюдження в межах адміністративної території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області нейротропного вірусу сказу серед домашніх тварин (крупної рогатої худоби, собак, котів).