Звернення сільського голови з приводу відсутності водопостачання

Дата: 08.04.2019 11:30

Шановні мешканці Іллінівської громади!

У зв’язку із відключенням КП «Компанія «Вода Донбасу»  від електропостачання  за  борги, без централізованого водопостачання залишились  6 населених пунктів Іллінівської ОТГ: с-ще Клебан-Бик, с.Плещіївка, с.Катеринівка, с-ще Зоря, с.Олександро-Калинове, с.Яблунівка.

Офіційно повідомляю, що  Іллінівська сільська рада вживає усі можливі заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення  умовах відсутності водопостачання.  Підвоз технічної води вже організований в усі населені пункти. Проводяться заходи з дезінфекції колодязів, які знаходиться в комунальній власності.

Наразі ми  проводимо роботу з підприємцями, які мають право на реалізацію питної води, щодо організації продажу питної води в селах, через торгівельні точки.  Крім того, ми направили офіційні запити до керівництва КП «Компанія «Вода Донбасу» та ДП «Укрінтеренерго» з метою надання вичерпних роз’яснень щодо обставин виниклої ситуації з відсутністю води та строку відновлення постачання електроенергії.

Сільський голова Володимир Маринич