Відкриття Інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 12.04.2019 08:07

11 квітня в Іллінівській громаді відбулося урочисте відкриття Інклюзивно-ресурсного центру. На заході були присутні Шахівський сільський голова Володимир Кучеріненко , Іллінівський сільський голова Владимир Маринич, секретар сільської ради Валентина Троян. Облаштування центру виконане за рахунок субвенції з державного бюджету двом громадам: Шахівській ОТГ та Іллінівській ОТГ, а також за рахунок проекту Unisef Ukraine. Скористатися його послугами зможуть близько 70 дітей з особливими освітніми потребами.
«В центрі надаватимуть комплексну оцінку розвитку дітей віком від 2 до 18 років , а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. З цією метою в ІРЦ працюють практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолого та вчитель-реабілітолог. Центр має осередки для занять лікувальною фізкультурою та іграми, куточок логопеда та відпочинку» - розповів сільський голова Володимир Маринич.
Від імені батьків виступила Коваленко Ольга Анатоліївна, вона подякувала за увагу до дітей, за організацію такого осередку, де діти з особливими освітніми потребами зможуть розвиватись, отримувати необхідну допомогу та підвищувати мотивацію до навчання, і просто насолоджуватись приємною атмосферою.