Шаховий турнір Іллінівської об’єднаної територіальної громади

Сьогодні за підтримки сільського голови Володимира Маринича , з нагоди Дня захисту дітей, відбувся відкритий дитячо-юнацький шаховий турнір Іллінівської об’єднаної територіальної громади.
             «Насправді кожен день має бути і є для нас Днем дітей. Адже саме ви – наше майбутнє. У вас ми віримо. На вас покладаємо сподівання. Для вас будуємо. Для вас створюємо країну, в якій хочеться жити», - відзначив Володимир Маринич.
           Керівник громади пообіцяв, подарувати переможцю районного турніру по шахам смартфон з операційною системою Android . Гадаємо, що це доволі гарний стимул для зайнять шахами!
Ми вітаємо переможців:
група А
1.Шамардін Ілля
2. Бєлівцов Деніс
3. Лук’яненко Євгенія
Група Б
1.Мандзій Глеб
2. Швець Кирило
3. Казанов Кирило.
Більше фото ви можете подивитися на нашій сторінці у фейсбуці   Іллінівська ОТГ - неофіційна сторінка   або в інстаграммі    Іллінівська громада