Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Конкурс на посаду директора Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради

Дата: 08.07.2019 13:40
Кількість переглядів: 857

Конкурс на посаду директора Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради

        

Умови конкурсу затвердженні рішенням Іллінівської сільської ради від 27.06.2019 року № І/36-8 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області».
          Найменування та місце знаходження закладу.

 Іллінівський опорний заклад загальної середньої освіти з поглибленим вивчення іноземних мов Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

85143. Донецька область. Костянтинівський район, с. Іллінівка, вул.  Центральна, 65.

Найменування посади.

Директор Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

Умови оплати праці.

Тарифний розряд  встановлюється в залежності від кількості дітей, які навчаються у закладі, тобто 15-17 тарифний розряд (15 тарифний розряд, оклад – 5451, 60грн; 17 тарифний розряд, оклад – 6339,30 грн). До заробітної плати  обов’язково нараховуються доплати за престижність, педагогічне звання (за наявності ), вислуга років.

Кваліфікаційні вимоги.

Громадянин України, який  має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж  педагогічної роботи не менше п’яти років, стан здоров’я якого не перешкоджує виконанню професійних обов’язку, успішно пройшов атестацію керівних кадрів освітніх закладів у чинному порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

заяву про участь у Конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника Конкурсу);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

 

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто (або уповноваженою особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення Конкурсу.

 

Секретар приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з 08.07.2019року. Адреса, Костянтинівський район, с. Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3. Відділ освіти Іллінівської сільської ради.

Кінцевий термін подачі документів: 05.08.2019р.

Дата проведення конкурсу: 12.08.2019р.

Конкурсний відбір здійснюється державною мовою за результатами:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р що відбувається шляхом тестування;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

         Кандидати, документи яких пройшли перевірку, проходять письмове тестування. Загальний час для проведення тестування становить 20 хвилин.

 

Перед проходженням тестування кожен кандидат пред'являє паспорт або інший документ, який посвідчує особу.

Із загального переліку тестових питань на знання законодавства для кожного кандидата обирається 20 тестових питань. Кожне питання повинно передбачати чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. У разі обрання кандидатом більш як одного варіанта відповіді, тестове питання вважається неправильно розв’язаним.

 

Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися додатковими електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватися між собою. У разі порушення зазначених вимог кандидат може бути відстороненим від подальшого проходження Конкурсу, про що складається відповідний акт, який підписується присутніми членами конкурсної комісії.

Ситуаційні завдання вирішуються з метою об'єктивного з'ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання, досвід під час виконання посадових обов'язків.

 

Ситуаційне завдання, вирішується письмово. Кожен кандидат вирішує одне ситуаційне завдання. Усі кандидати вирішують однакові ситуаційні завдання. На вирішення ситуаційного завдання кандидатові надається 40 хвилин. Ситуаційні завдання розробляються та затверджуються відділом освіти, з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації (далі-презентація), проводиться з метою оцінки відповідності професійної компетентності кандидата. На виступ відводиться не більше 15 хвилин, у зручний для кандидата спосіб.

 

Претенденти, які не  презентували перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, не можуть бути рекомендовані конкурсною комісією для призначення на посаду.

 

Оголошення результатів конкурсу: 13.08.2019р.

Місце проведення конкурсу: с.Іллінівка, вул., Адміністративна, 42/3, ІІ поверх, конференційна зала Іллінівської сільської ради.

Відповідальна особа щодо прийому документів: головний спеціаліст відділу освіти Шакіна Ірина Сергіївна. Телефон: 0667558817. e-mail: 41562701@mail.gov.ua

Увага! Ознайомитись з Положенням  можливо за посиланням:

http://vo-illinivka.dn.ua/doc/190-polozhennya-pro-konkurs-na-posadu-kerivnyka-komunalnoho-zakladu-zahalnoyi-serednoyi-osvity-illin.html

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь