Розшукуємо Поліцейського громади!!!

Дата: 30.07.2019 14:55

З 15 липня до 09 серпня оголошено набір на вакантні посади поліцейських громади у Костянтинівському районі!!!

Кандидати, які мають вищу освіту (молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст або магістр) мають можливість проходити конкурсний відбір на посаду дільничного офіцера поліції громади.

Особи, які здобули повну загальну середню освіту, мають змогу випробувати свої сили та проходити відбір на посаду помічника дільничного офіцера поліції громади.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 8 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 10 000 грн. для посад середнього складу поліції;

- шести місячне навчання професії поліцейського на курсах первинної професійної підготовки поліцейських в Академії поліції, під час якого слухачі курсів вже отримують заробітну платню;

- соціальне забезпечення згідно чинного законодавства;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити до nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого - назву посади «дільничний офіцер поліції» та пріоритетом оберіть Бахмутський відділ поліції, або «помічник дільничного офіцера поліції»  та пріоритет вкажіть Костянтинівське відділення поліції.

Після чого, заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

Адреса прийому документів вказана у листі, який Ви отримаєте після заповнення електронної анкети.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Viber, Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.