Привітання сільського голови Володимира Маринича з 75 річницею визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2019 09:59

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

28 жовтня наша країна відзначає ювілейну дату — 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. Саме у цей день в далекому 1944 році було покладено край поневоленню території України.

Цього дня ми вшановуємо величний подвиг визволителів української землі, висловлюємо щирі слова вдячності нашим ветеранам, які вибороли право на життя і свободу нашого народу. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.

Внаслідок ворожої окупації Україна втратила п’яту частину свого населення і залишилася майже вщент зруйнованою. Та попри такі колосальні втрати і руйнування, Україна змогла піднятись з колін та відбудувати країну і відродити економіку.

Ми низько вклоняємось нашим визволителям та пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба та самовіддана праця  сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Бажаю всім міцного здоров’я, миру та спокою,  благополуччя та злагоди, непохитної віри у себе та у світле майбутнє нашої країни!

З повагою сільський голова Володимир Маринич