Дата: 29.10.2019 15:21

Наша молодь – це наше майбутнє!

Саме вони – цілеспрямовані, амбітні, креативні, комунікативні, ризикові та рішучі.  Вони вірять в нас! А ми віримо їм! За ними – майбутнє! І в нашій громаді тільки така молодь!

Саме представниця Іллінівської громади  Торопенко Софія очолила інформаційний комітет обласної ради лідерів учнівського самоврядування!
17 жовтня у рамках обласних зборів відбулися вибори Голови обласної ради лідерів та формування її комітетів. До участі у виборах подали заяви 12 претендентів. Серед них голова Асоціації "Сузір'я лідерів" учнівського самоврядування закладів освіти Іллінівської сільської ради - Торопенко Софія. У передвиборчих програмах кожного з кандидатів були цікаві пропозиції, ініціативи, проекти. Але наша Софія змогла довести, що саме вона гідно очолить цю посаду. ВІТАЄМО ТЕБЕ!!!
УСПІХІВ ТОБІ та МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ!!!