Друга міжнародна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі в Україні “Fish Business Ukraine 2020!"

Дата: 20.02.2020 11:45

Оголошення!

Державне агенство рибного господарства запрошує представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у другій міжнародній виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі в Україні “Fish Business Ukraine 2020!

Захід проходитеме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” за адресою: вул.Амстердамська,1, с.Березівка, Київська область.

На виставці будуть представлені сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морський та прісноводний промисел, підприємства переробки водних біоресурсів, технології та обладнання для рибної галузі тощо), виробництво продуктів харчування рибного походження, обладнання та технології для зберігання сировини тощо), рекреаційного рибальства (риболовне оснащення, одяг, риболовні бази, риболовні господарства), торгівлі (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл) та міжнародне співробітництво, науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.

Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному вебсайті виставки https://fishbiz.com.ua/

Контактна особа щодо організаційних питань – Наталія Фролова, начальник відділу роботи із засобами масової інформації Держрибагенства (тел. (044) 484-63-25, (095) 078-17-35).Фото без опису