Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іллінівської сільської ради

Дата: 13.03.2020 17:18

13 березня 2020 року відбулось засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, на якій були присутні керівники місцевого підрозділу Національної поліції, посадові та службові особи закладів охорони здоров’я, державного пожежно-рятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, виконуючі обов’язки старости в населених пунктах громади та інші запрошені особи.

Питаннями порядку денного:

- заслуховування протокольного рішення Краматорської міської філії Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» відносно встановлення гранично допустимої концентрації небезпечної речовини (ртуті) у повітрі під’їзду багатоквартирного будинку розташованого за адресою: вулиця Дорожня 42 село Іллінівка;

- додержання і виконання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки в закладах освіти комунальної форми власності;

- зняття карантинних обмежень по нейротропного вірусу сказу тварин з села Яблунівка;

- здійснення організаційних заходів спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням в межах адміністративної території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області «Коронавірусу 2019-nCoV (вид РНК-утримуючих вірусів)». Визначення закладів охорони здоров’я (стаціонари для лікування дітей і дорослих з можливістю надання інтенсивної терапії) для госпіталізації осіб з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV та спеціалізованого санітарного транспортного засобу (категорії В або С) для перевезення таких хворих.

За підсумками розгляду визначених питань комісією були ухвалені відповідні рішення, спрямовані на дотримання принципів гарантування та забезпечення пріоритетності завдань, спрямованих на рятування життя та збереження здоров’я мешканців населених пунктів громади, максимально можливого, економічно обґрунтованого зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій.