УМОВИ КАРАНТИНУ!

Дата: 20.03.2020 11:48

Шановні мешканці Іллінівської громади!

У звязку з розповсюдженням на території України коронавірусу  COVID-2019, керуючись рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, постановою Кабінету міністрів України від 16.03.2020 №215 на всій території України  з 12.03.2020 по 03.04.2020 встановлено КАРАНТИН!

Заборонено:

• проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;
  • робота кафе,  будинків культури, молодіжних центрів, тощо;
  • автобусні  перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
  • перевезення пасажирів залізничним транспортом .

Будуть працювати: продуктові магазини, торгівля засобами гігієни, поштові відділення, аптеки, АЗС, банки, страхові компанії, державні установи, сільська рада.

Карантин - це не канікули чи відпустка!

Мешканцям села необхідно:

• обмежити пересування по селу, знаходитись переважно дома. Регулярно проводити обробку рук та приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів.
  • Не скупчуватись, у приміщенні магазину можуть перебувати одночасно не більше 5-ти осіб, у приміщенні поштового відділення не більше 2-х осіб.
  • Відмінити проведення загальних сімейних зустрічей та обрядів.
  • Особам, що повертаються на територію села з інших регіонів країни та світу проходити 14-ти денну самоізоляцію, не контактувати з членами родини та іншими мешканцями села.
  • У разі проявів ОРВІ негайно звертатися до лікаря!