У Донецькій області розпочала роботу інформаційна платформа «Допомога поруч»

Дата: 17.04.2020 20:09

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення на період карантину.

У межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочинає функціонування інформаційна онлайн-платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна мобільна допомога та соціальні послуги найбільш вразливим верствам населення в період карантину, а саме:

· одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку;

· одиноким, одиноко проживаючим особам з інвалідністю;

· одиноким матері/батькові, які виховують дітей віком до 14 років.

Громадяни можуть звертатися на «гарячі» телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, й залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.

«Допомога поруч» в Донецькій області працює за номером +380997249981.

При цьому продовжать роботу телефонні лінії в місцевих органах влади, органах соціального захисту населення. Жителі Донецької області можуть звертатися на «гарячу» лінію облдержадміністрації за номером 0-800-507-506.