Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Дата: 04.05.2020 09:37

Запрошуємо до реєстрація для участі у безкоштовній навчальній програмі для землевпорядників.

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» спільно з Факультет землевпорядкування НУБіП та Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають навчальну онлайн програму «Планування використання території - ефективне управління ресурсами громади» для посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Навчальна програма «Планування використання території - ефективне управління ресурсами громади» розрахована на землевпорядників та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Програма складається із 15 занять та навчання буде походити онлайн в робочі дні - по 1 годині кожне заняття.

Усього планується набрати 6 навчальних груп із різними датами початку навчання. При реєстрації виберіть бажану групу навчання. Кожна група буде складатися максимум із 100 учасників.

Перші 100 учасників, які зареєструються отримають запрошення на навчання на свої електронні пошти.

Форма для реєстрації:

Будуємо ефективні громади разом!