Подяка від адміністрації, колективу працівників та батьківського самоврядування Тарасівського НВК

Дата: 17.07.2020 12:27

Робити добрі справи можуть небайдужі люди, які розуміють тих, хто потребує підтримки, уваги, допомоги у вирішенні різних, навіть невеликих проблем чи питань. Приклад цьому – Іллінівська сільська рада на чолі з Мариничем Володимиром Олександровичем.

Шановний Володимире Олександровичу!

Саме за Вашої підтримки  здійснилося велике бажання  дітей, які навчаються в  Тарасівському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів, - щодня купувати в шкільній їдальні смачні пиріжки, піцу, булочки тощо, бо випікати все це якісно та швидко тепер  можна буде  в новій духовій шафі.

Дозвольте  висловити Вам слова подяки з боку адміністрації, колективу працівників та батьківського самоврядування за такий цінний для нас подарунок. Ми високо цінуємо Вашу турботу  та  сподіваємося на подальшу співпрацю.