РЛП Клебан-Бик оновлюється!)

Дата: 20.09.2017 16:57

Триває облаштування рекреаційних ділянок. Ось так виглядають сьогодні нові альтанки та будиночки, завезена плитка для підлоги. Будівельники працюють до пізнього вечора.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Це, рекреаційна ділянка регіонального ландшафтного парку "Клебан-Бик" № 3 "Катеринівська". Вона ще дуже молода, її облаштування тільки відновлюється після проведення бойових дій на території Донецької області. Зараз територія розчищається від сміття, неконтрольованої порослі, на березі викошується очерет. Перші відвідувачі вже оцінили наші старання і чекають на установку столів та альтанок. Рибалити з берега - одне з задоволень під час відпочинку, тому тут будуть облаштовані і рибальські помости. Радо вітаємо всіх, хто з розумінням сприймає надання платних послуг населенню, тому що отримані кошти будуть використані на облаштування саме цих рекреаційних ділянок, для покращення Вашого ж відпочинку і збереження природного довкілля. Полюбіть природу і себе, і все буде у нас добре!

Фото без описуФото без описуФото без опису