Донецька область, Краматорський район

До уваги мешканців!!!

Дата: 28.10.2020 08:28

До уваги мешканців!!!

У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією по сказу тварин,  на території мисливських угідь Костянтинівського району та Іллінівської сільської ради,  з 30 жовтня  по 04 листопада 2020 року, буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження вакцини  відбуватиметься шляхом розкладання приманки на території мисливських угідь. Приманка має вигляд  невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Звертаємось до мешканців Костянтинівського району та Іллінівської сільської ради  з проханням  із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. Заздалегідь дякуємо за порозуміння!

Начальник управління                                                О.М. Ільченко