ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування

Дата: 20.11.2020 11:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2021 рік (далі - Програма).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Іллінівська сільська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2021 рік розпочато з дня її оприлюднення, а саме                     11 листопада 2020 року на сайті Іллінівської сільської ради та триватиме до 25 листопада 2020 року включно.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 85143, Донецька обл., Костянтинівський р-н, с. Іллінівка,                                       вул. Адміністративна, буд. 42/3 aбо на електронну адресу: 41073075@mail.gov.ua  або за телефоном: 380627221050.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2021 рік подаються до: Іллінівської сільської ради.

Відповідальна особа: Черкасова Олена Олегівна (контактні дані: 41073075@mail.gov.ua або за телефоном: 380627221050.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до    25 листопада 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,  не розглядаються.

Заява