З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 20.11.2020 08:18

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

В цей день українці вшанувують патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В пам’ять про ці події, бажаю кожному із нас усвідомити, що громадянський обов’язок – це не просто слова. Що нам потрібно кожного дня працювати заради нової, процвітаючої та незалежної Української держави! Заради наших дітей, заради їхнього щасливого майбутнього!

Слава Україні!

Іллінівський сільський голова Володимир Маринич