Про організацію роботи ради під час проведення пленарних засідань

Дата: 17.12.2020 13:04

Розпорядження №78р від 17.12.2020 Про організацію роботи ради під час проведення пленарних засідань

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОН

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від  17 грудня 2020 року №78р

с.Іллінівка

Про організацію роботи ради

під час проведення пленарних засідань

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення  санітарних і протиепідемічних заходів та недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час проведення пленарних засідань Іллінівської сільської ради, дотримання  карантинних обмежень встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання п.6.2., п.6.3, п.47.5 Регламенту Іллінівської сільської ради та з метою недопущення перешкоджання депутатам у роботі, виконанні депутатських повноважень:

1. Визначити додатковим місцем проведення пленарних засідань (сесій) ради Центр культури та досуга с.Олександро-Калинове.
  2. Визначити робочі місця відповідно до схеми розміщення (Додаток №1):
  • Сектор №1 – для відвідувачів (інших осіб), представників засобів масової інформації;
  • Сектор №2 – для депутатів Іллінівської сільської ради, працівників Іллінівської сільської ради та офіційно запрошених осіб.
  1. Встановити, що під час проведення пленарних засідань   (сесії) сільської ради у приміщенні Центра культури та досуга с.Олександро-Калинове: відвідувачі, інші присутні особи, у тому числі представники засобів масової інформації, проходять до залу засідань через двері №1.; депутати Іллінівської сільської ради, працівники Іллінівської сільської ради та офіційно запрошені особи проходять до залу засідань через двері №2.
  2.  Загальному відділу (Комелькова), відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, комунальної власності та інфраструктури (Максименко) встановити відповідні позначення на вхідних дверях та відокремити сектори №1 та №2 у залі засідань.

4. Заборонити відвідувачам, іншим особам, у тому числі представникам  засобів масової інформації знаходитися у секторі №2.

5. Заборонити відвідувачам, іншим особам, у тому числі представникам  засобів масової інформації перешкоджати депутатам у роботі під час пленарного засідання:  брати інтерв’ю, голосно розмовляти, вигукувати, розмовляти по мобільному телефону, використовувати будь-яку символіку, поширювати агітаційні матеріали, вчиняти дії, пов’язані з особистим ставленням до ситуації в залі засідань, чи вчиняти будь-які інші дії, не сумісні з метою перебування на пленарному засіданні ради – ознайомлення з роботою сесії ради.

6.Першому заступнику сільського голови Лебедевій Н.В. забезпечити присутність представників правоохоронних органів під час проведення пленарних засідань (сесії) ради

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар сільської ради                                                                                                    В.М.Троян

Додаток №1 до розпорядження

сільського голови від 17.12.2020 №78р

Схема розміщення