Чому громадянам варто відвідувати Електронний кабінет платника податків

Дата: 28.12.2020 09:15

Чому громадянам варто відвідувати Електронний кабінет платника податків

Костянтинівські податківці розповіли, яку інформацію  можна подати до податкової та отримати дистанційно, за допомогою Електронного кабінету платника.

На веб-порталі Державної податкової служби (www.tax.gov.ua) є спеціальний банер «Електронний кабінет», можна також перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.

Громадяни, які отримали ключ електронного підпису у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (податкова служба надає їх безкоштовно) можуть в Електронному кабінеті:

- перевірити загальну інформацію про себе:

місце проживання – згідно даних ДРФО;

загальна інформація про об’єкти оподаткування;

повідомлення про обов’язок сплати податків;

-  подати податкову декларацію про майновий стан та доходи;

- подати та запит про суми виплачених доходів та отримати зазначену інформацію за кілька хвилин;

- подати облікову картку фізичної особи – платника податків за формою 1-ДР для отримання РНОК ПП (ідентифікаційного номера) вперше;

- подати заяву про внесення змін до ДРФО (5-ДР) – у разі зміни реєстрації місця проживання, прізвища, тощо.

- провести стан розрахунків з бюджетом;

- сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти за допомогою платіжних систем Portmone або EasyPay.

- вести електронне листування користувача з органами ДПС.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Центру обслуговування платників Костянтинівської ДПІ, а також за телефоном (06272) 2-11-86.