Протокол №10 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 11.01.2021 12:18

Відповідно до протоколу №10 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуаці на території Іллінівської ОТГ з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. :

1.    Продовжити на території Іллінівської сільської територіальної громади Костянтинівського району Донецької області дію карантину, забезпечити дієвий контроль за його дотриманням.

2.    Структурним підрозділам Іллінівської сільської ради, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності в межах повноважень забезпечити виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», суворе дотримання протиепідемічних та карантинних заходів та постійний дієвий контроль за їх дотриманням.

3.    Відділу освіти Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (Сидорчук Н.В.), з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти, суворо дотримуватись вимог закріплених в Постанові Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

4.    Сектору культури, молоді, спорту та туризму Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (Землянко В.В.), у службовій діяльності суворо дотримуватись заходів, спрямованих на запобігання ускладненню епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах культури під час проведення святкування Різдвяних свят, закріплених в Постанові Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

5.     Старостам населених пунктів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, здійснити заходи спрямовані на доведення до відома населення громади та суб’єктам господарювання положень закріплених у цьому Протоколі та рекомендувати, з метою  подальшого недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, мешканцям населених пунктів територіальної громади тимчасово обмежити міжособистісні контакти і переміщення між селами та селищами, приватним підприємцям  довести до відома вимоги санітарно-гігієнічних і санітарно-епідемічних правил і норм в умовах карантину, зокрема дотримання режиму носіння масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами та недопущення пересувної та стихійної торгівлі.

6.    Культовим закладам, облаштованих для молитовних потреб, суворо дотримуватись вимог закріплених в  Постанові Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» під час проведення Різдвіних свят.

7.    Комунальному некомерційному підприємству Іллінівської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та поширення соціальної реклами серед  населення, у тому числі через паперові носії, інтернет-ресурси, щодо:
   профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 і можливих наслідків захворювання на неї;
   вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;
   програм (заходів), що будуть запроваджені (вжиті) для підтримки вразливих груп населення, працівників та суб’єктів господарювання.

8.    Посадовим особам Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області разом із представниками місцевого підрозділу Національної поліції, Костянтинівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, забезпечити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та за недопущенням пересувної та стихійної торгівлі,  здійснити спільні заходи спрямовані на доведення до суб’єктів господарювання, розташованих на території територіальної громади, вимог санітарно-гігієнічних і санітарно-епідемічних правил і норм щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території громади.

Повний текст: протокол №10