УВАГА!!! Від 14 січня бізнес штрафуватимуть за відсутність масок у клієнтів

Дата: 14.01.2021 14:24

2 січня Президент підписав Закон N1113.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 13 січня його опубліковано в Голосі України №4. Відповідно він набере чинності з 14 січня.

Законом вносяться зміни до ст. 46, 47 Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» якими встановлюються, що фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі від 200 до 300 нмдг (наразі це 3400 – 5100 гривень!) для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:

? допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлений самостійно, та/або

? відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту (усне зауваження про необхідність одягнути засібіндивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення).

Будьте свідомими!!! Пам’ятайте, що прості речі,  такі як вдягнена маска, можуть врятувати життя.