Програмний РРО: реєстрація за 4 кроки

Дата: 01.02.2021 07:58

Костянтинівські податківці розповіли, які кроки треба зробити підприємцю для реєстрації програмного РРО:

Крок 1.Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (КНДЕП ІДД ДПС України видає безкоштовно).

Крок 2. Завантажити з веб-порталу ДПС України та встановити програмне забезпечення на будь-який зручний пристрій, який є в наявності. Це може бути комп’ютер, смартфон або планшет.

Посилання для завантаження: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.

Крок 3. Подати через Електронний кабінет платника заяви для реєстрації ПРРО та касирів:

- для реєстрації ПРРО знаходимо в приватній частині кабінету та створюємо електронний документ за формою № 1-ПРРО«Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій» (J/F1316602);

- для реєстрації касира треба подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) форма № J/F1391801.

Вхід в ПРРО (додавання сертифікатів) здійснюється за допомогою ключа касира/старшого касира щодо якого суб’єкт господарювання подав Повідомлення за формою J/F1391801.

Крок 4. Ввести товари в ПРРО. Всі чеки фіскалізуються безпосередньо на сервері ДПС.

Детально ознайомитись з процедурою реєстрацією ПРРО можна у відеоуроці від ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/6842.html.

Додаткову інформацію можна дізнатись:

- на веб-порталі ДПС України: www.tax.gov.ua у банері Прграмні РРО;

- в Центрі обслуговування платників Костянтинівської ДПІ за адресою: м.Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 125, вікно №15, тел. (06272) 6-18-02;

- за телефонами Головного управління ДПС у Донецькій області: 099 -986-64-05, 097-258-59-12;

- в Контакт-центрі ДПС України: 0-800-501-007 (напрямок консультації «5»).