З 1 лютого 2021 року підприємці подають звітність з ЄСВ за новими формами

Дата: 02.02.2021 13:15

В Костянтинівській ДПІ повідомили, що з 01.01.2021 року вступив в силу Наказ Мінфіна №670 від 05.11.2020 р., яким змінено форми звітності з ЄСВ, що подають ФОП, члени фермерських господарств та особи, які провадять незалежну професійну діяльність (Додаток 5), Тому, з01.02.2021 року звіт з ЄСВ (додаток 5) їм необхідно подавати по новим формам. Старі форми вважаються нечинними!

Суб’єктам господарювання, які звітують в електронному вигляді слід обирати форми:

F3000513 — для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку

F3005113 — для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та/або членів фермерського господарства.