Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту - "Про встановлення норм витрат на копіювання, друк, сканування документів, що надаються за запитами та затвердження Порядку відшкодування витрат"

Дата: 24.03.2021 10:03

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проект рішення Іллінівської сільської ради - "Про встановлення норм витрат на копіювання, друк, сканування документів, що надаються за запитами та затвердження Порядку відшкодування витрат"

2. Аналіз регуляторного впливу.

Строк приймання зауважень та пропозицій: Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій: Письмово.

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту розміщено в обласній газеті "Новини Донбасу" №12 від 24.03.2021

Адреса розробника:

- Іллінівська сільська рада 85143, Донецька область, Костянтинівській район, с.Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3, та на e-mail:| 41073075@mail.gov.ua