Бджолярі Іллінівської сільської територіальної громади, зверніть увагу!!!

Дата: 25.03.2021 11:16

Бджолярі Іллінівської сільської територіальної громади, зверніть увагу – відбулися нові зміни в нормативно-правових актах з питань бджільництва!
Повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338-21 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за № 280/35902 затверджено:
Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 281/35903 ;

- Ветсанпаспорт пасіки.
 - Порядок реєстрації пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 282/35904;.
– Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 283/35905.

У Наказі запроваджено нові норми щодо видачі ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки, реєстрації пасік та їх переміщення, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, порядку інформування аграріями бджолярів про застосування пестицидів та агрохімікатів.
Звертаємо Вашу увагу, що ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ наказ Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 20 вересня 2000 року № 184/82 «Про затвердження нормативно-правових актів з розвитку бджільництва», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000 року за 736/4957.