Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ.VIІI

Дата: 29.03.2021 08:15

З нагоди початку проекту Українського фонд соціальних інвестицій, що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 28.04.2000  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ.VIІI»  05 березня 2021  року в Іллінівці було проведено форум, у якому взяли участь мешканці, представники виконавчої влади та медицини громади . Проект зорієнтований на посилення спроможностей закладів первинної і вторинної медичної допомоги протидіяти COVID-19 та наслідкам пандемії шляхом енергоефективного оновлення приміщень, постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників закладів.

Представники громад мали можливість для спілкування та обміну думками щодо подальшої реалізації Проекту, були висловлені певні попередні бачення щодо пріоритетних проблем громад, які могли б бути вирішені в рамках Проекту. На форумі було вирішено подати до участі у конкурсі субпроектів УФСІ наступні заклади нашої громади:

• Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Донецької області, Костянтинівського району, Іллінівської сільської територіальної громади, с. Стара Миколаївка, вул. Вишнева, 4а;
  • Амбулаторії загальної практики сімейної медицини Донецької області, Костянтинівського району, Іллінівської сільської територіальної громади, с. Яблунівка, вул. Центральна, 124
  • Фото без опису