Євген Олейник: «Місце патріотизму є в кожного з нас у повсякденному житті. І обов’язкове декларування своїх доходів – це також його прояв»

Дата: 12.04.2021 21:52

#Декларування2021

На сьогодні вже чимало мешканців Донецької області прозвітувалися про отримані доходи, є серед них і видатні знаменитості нашого регіону.

Так, до деклараційної кампанії приєднався Євген Олейник - український актор родом з Донеччини, на рахунку якого вже більше 30 робіт в кіно-, теле- та театральних проектах. Він запям'ятався глядачам за ролями сильних, надійних та вольових чоловіків, «справжніх козаків» -  патріотів своєї землі. Але чітка громадянська позиція притаманна йому і в повсякденному житті, і один з її проявів - декларування доходів.

Одночасно надаємо посилання на вказаний матеріал на:

- сторінці ГУ ДПС у Донецькій області  у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tax.donetsk/videos/837670433766019