На Донеччині зібрано понад 6 мільярдів гривень до зведеного бюджету країни

Дата: 20.04.2021 22:10

За перший квартал 2021 року внесок Донецької області до бюджетів всіх рівнів порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшився на 1 млрд 25 млн гривень. Загалом надходження до зведеного бюджету країни за січень-березень зросли на 19% і склали понад 6,4 млрд гривень.

Слід зазначити, що більше половини, а саме 54% від усіх надходжень зведеного бюджету залишається у місцевих бюджетах регіону. Так, місцеві скарбниці вже отримали 3,5 млрд грн, що майже на 0,5 млрд грн більше, ніж торік. Основні податки, які формують місцевий бюджет – це податок з доходів фізичних осіб (2,5 млрд грн), єдиний податок (понад 288 млн грн) та плата за землю (284 млн гривень).

Цьогоріч до державного бюджету країни бізнес Донеччини спрямував 2,9 млрд грн, що на 0,6 млрд грн більше за аналогічний період минулого року. Найбільші надходження забезпечено за рахунок податку на додану вартість (934,6 млн грн), податку на доходи фізичних осіб (857,9 млн грн) та податку на прибуток підприємств (707,3 млн гривень).

Керівництво податкової служби Донеччини висловлює свою вдячність  усім платникам податків, які своєчасно та в повному обсязі забезпечують виконання свого конституційного обов’язку сплачувати податки.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал