ЯК СВЯТКУВАТИ ВЕЛИКДЕНЬ В УМОВАХ КАРАНТИНУ!

Дата: 28.04.2021 14:15

Наближається важливе для всіх українців свято Великодня, що цьогоріч припадає на 2 травня і збігається з травневими святами, і важливо, щоб радість від їх святкування не затьмарило зростання захворюваності корона вірусною інфекцією (COVID-19).

Враховуючи досить напружену епідемічну ситуацію і те, що в Україні діє адаптивний карантин, так Донецька область знаходиться в «помаранчевій» зоні,для убезпечення себе та рідних варто дотримуватись обмежень, що передбачаються постановою № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненоїкорона вірусом SARS-CoV-2» та виконувати рекомендації МОЗ України, а саме:

• залишатися вдома та долучатись до молитви за допомогою онлайн-трансляціі служінь.
  • Літнім людям, людям з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування храмів, а зробити освячення великодніх страв на свіжому повітрі біля церкви .
  • відвідувати обряд благословення і освячення їжі лише одній людині із родини, без сімейних відвідувань;
  • дотримуватись масочного режиму.
  • дотримуватись дистанції на вулиці не менше 1,5-2 метри.
  • використовувати антисептики для обробки рук.
  • утриматись від святкових відвідувань родичів та друзів, щоб не наражати один одного на небезпеку.

Пам’ятайте, прості речі рятують життя!!!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!!!