Конкурсний відбір на фінансову підтримку на реалізацію проєктів

Дата: 19.07.2021 13:21

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва

Про проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області.
Донецька обласна державна адміністрація (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6,  оголошує конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2021 № 547/5-21 «Про порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області», зареєстрованого в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) 23 червня 2021 року за № 46/226).
УМОВИ проведення конкурсного відбору
ПОРЯДОК надання фінансової підтримки
Для участі у конкурсному відборі проєктів суб’єкту малого/середнього підприємництва необхідно:
1. Заповнити онлайн АНКЕТУ (обов’язково).
2. Подати у паперовій формі наступні документи:
ЗАЯВА на участь у конкурсному відборі
ПЕРЕЛІК документів, що подаються для участі у конкурсному відборі
ФОРМА БІЗНЕС-ПЛАНУ
Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі) з 09-00 до 15-00, перерва з 12-00 до 13-00, за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412 (департамент економіки облдержадміністрації).
Строк подання заяв із відповідними документами - до 31 серпня 2021 року.
Дата проведення конкурсного відбору - 29 вересня 2021 року.
Додаткова інформація за тел. (06264)2-20-75 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

Конкурсний відбір на часткову компенсацію відсоткових ставок
До уваги суб’єктів малого підприємництва
Про проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів Донецька обласна державна адміністрація (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, оголошує конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11.06.2021 № 573/5-21 «Про порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проєктів суб’єктів малого підприємництва», зареєстрованого в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) 30 червня 2021 року за № 53/233)
     УМОВИ проведення конкурсного відбору
 ПОРЯДОК надання часткової компенсації
Для участі у конкурсному відборі проєктів суб’єкту малого підприємництва необхідно подати у паперовій формі наступні документи:
ЗАЯВА на участь у конкурсному відборі
ПЕРЕЛІК документів, що подаються для участі у конкурсному відборі
Строк подання заяв із відповідними документами - до 31 серпня 2021 року.

Дата проведення конкурсного відбору - 29 вересня 2021 року.

Додаткова інформація за тел. (06264)2-20-75 або електронною поштою:  00282@dn.gov.ua.