СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗЯХ ТВАРИННИЦТВА ТА МАЮТЬ НАМІР ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ЗА ДАНИМ НАПРЯМКОМ

Дата: 17.09.2021 13:41

ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА    ТА ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Одним із напрямів державної підтримки розвитку тваринництва у 2021 році, визначеним пунктом 8 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517) (далі - Порядок), є часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів суб’єктам господарювання за закуплені телиці, нетелі, корови молочного, молочно - м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, свинки та кнурці, вівцематки, барани, ярки, козематки, цапи, кізочки, цапки, бджолині пакети, бджолині матки, сперму бугаїв і кнурів та ембріони великої рогатої худоби в період з 01 жовтня 2020 року до ЗО вересня 2021 року в розмірі до 80% вартості (без податку на додану вартість).

Для отримання зазначеної дотації суб’єкти господарювання подають до 10 жовтня поточного року комісії Мінагрополітики документи, визначені пунктом 8 Порядку.