Семінар для малих та середніх агровиробників Донецької області

Дата: 13.10.2021 20:56

Всеукраїнська асоціація громад на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері, що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, яка впроваджується в рамках «Програми USAID» з аграрного та сільського розвитку.

Під час тренінгу планується опрацювати:

- актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

- актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

- систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

- можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників Донецької області буде проведений в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom 26.10.2021 о 10:00.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням:   https://forms.gle/kusFD3iXAGi79sxc8  до 18.10.2021.

Посилання на приєднання до онлайн-тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електроні адреси, вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

Під час тренінгу планується опрацювати:

- актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

- можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.