ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!! На території Іллінівської ОТГ буде проводитись пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Дата: 03.11.2021 15:33

території мисливських угідь Іллінівської ОТГ, в середині листопада 2021 року, буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розповсюдження вакцини  відбуватиметься шляхом розкладання приманки на території мисливських угідь. Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром 3 см на 5 см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до мешканців громади з порозумінням віднестись до даного заходу та при виявленні приманок — не брати їх руками, не переносити та не руйнувати, а залишати привабливими для тварин.

Заздалегідь дякуємо за порозуміння!