Іллінівська сільська рада Краматорського району Донецької області пропонує роботу на заняття вакантних посад

Дата: 21.12.2022 08:46

Іллінівська сільська рада Краматорського району Донецької області пропонує роботу на заняття вакантних посад:

-керуючий справами виконавчого комітету;

-головний спеціаліст з питань державної реєстрації;

-завідувач сектору економічного розвитку,торгівлі та інвестицій;

-начальник служби у справах дітей;

-головний спеціаліст у справах дітей;

-головний спеціаліст архітектурної діяльності;

-головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;

-інспектор відділу житлово-комунального господарства благоустрою, охорони навколишнього природного середовища,комунальної власності та інфраструктури.

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці,а також перелік необхідних документів надається головним спеціалістом відділу юридичної та кадрової роботи Іллінівської сільської ради. Загальні вимоги до професійної компетентності: повна вища освіта, не нижче ступеня спеціаліста (магістра). Вільне володіння державною мовою. Знання законодавства. Досвід роботи за фахом не менше як 3 роки. Володіння персональним комп’ютером на рівні користувача. На посаду державного реєстратора - вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою, стаж роботи у сфері права не менше трьох років, або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Іллінівка вул. Адміністративна 42/3 з 07.30 до 14.00. тел. (06272) 6-21-73.