ЗВІТ Іллінівського сільського голови «Про діяльність сільського голови та виконавчих органів Іллінівської сільської ради за 2022 рік»

Дата: 18.01.2023 12:41

Іллінівського сільського голови
«Про  діяльність сільського голови та
виконавчих органів Іллінівської сільської ради за 2022 рік»

2022 рік став ключовим в історії нашої держави. Україна зараз виборює незалежність, право на свою мову, культуру, виборює волю для своєї нації та її майбутнього. Цей рік був нелегким для кожного українця.
Але попри всі перепони ми продовжуємо працювати та робити все залежно від нас для нашої спільної перемоги.
Доходи за 2022 рік
У зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, був спричинений руйнівний вплив на життя людей та масове порушення ланцюгів економічної діяльності. Питома вага в загальній кількості доходів з бюджетоутворюючих підприємств, таких як є ПрАТ «Український бекон»,  ПрАТ «АПК-Інвест», ТОВ «Перспектива» ,  «ПП "САФ"Єлізавета"» значно зменшилась.
Не зважаючи на вплив цих факторів , була проведена робота по залученню додаткових податкових надходжень до бюджету громади, так станом на 30.09.2022р ПДФО склав 39953,9 тис.грн. або 49,5 відс. до планового показника, а вже на 30.11.2022р – 71168,9 тис.грн. або 88,6 відс.,
ВИДАТКИ ЗА 2022 РІК
Фінансування видатків за захищеними першочерговими статтями соціальними програмами забезпечені в повному обсязі.
Загальний обсяг видатків сільського бюджету  забезпечений фінансуванням станом на 01.12.2022 року у сумі  101 645,662 тис.грн.:
   У першочерговому порядку та у повному обсязі фінінсувалися першочергові видатки на оплату праці працівникам та оплату комунальних послуг та енергоносіїв, та видатки на нагальні потреби сільської ради.
ОСВІТА
         Станом на грудень 2022 року мережа закладів освіти громади складає:
- 3 заклади загальної середньої освіти; 1 навчально – виховний комплекс.
- 9 закладів дошкільної освіти,  2 дошкільні групи в системі школа-сад.

У 2022-2023 навчальному році організовано з використанням технологій дистанційного навчання за очною (денною) формою.
    Відповідно до Планів фінансування по відділу освіти на 2022 рік було передбачено 76503666 грн., з них:
освітньої субвенції з Держбюджету  на заробітну плату педпрацівникам-34985665 грн.(з урахуванням змін);
на забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру за рахунок освітньої субвенції-1111264 грн.
Фактичні видатки складають  станом на 01.12. 2022  -50438763(66%)
     Витрати по загальному фонду- 4195317 грн , з них:
Житлово-комунальне господарство
 Для забезпечення теплом багатоповерхових житлових будинків в осінньо-зимовий період, з початку 2022 року здійснено підтримку ОКП «Донецьктеплокомуненерго» та перераховано до обласного бюджету 1,7 млн. г
Для забезпечення населення питною водою, громада продовжує підтримувати КП «Компанія «Вода Донбасу», в цьому році було придбане насосне обладнання для автономних свердловин с. Стара Миколаївка, с. Олександропіль, с. Розкішне.
Для вирішення питання водозабезпечення  сільською радою було укладено меморандум з міжнародною організацією «Нью Вей» , отримано та установлено 31 ємність (об’ємом 5 та 1 м3), організовано підвіз питної води відповідної якості  щоденно по 15 м3 з м.
  Місцева пожежна рятувальна команда  здійснює  підвіз технічної води   до домівок постраждалих населених пунктів.
 Впродовж звітного періоду велась постійна робота з питань газо- та електропостачання.
 З державного бюджету на придбання деревини паливної для безоплатного надання населенню були виділені кошти на придбання 3205 м3. Отримання коштів дасть можливість забезпечити близько 1070 домогосподарств, в першу чергу незахищені категорії  населення, які постраждали внаслідок бойових дій.

Про організацію роботи по забезпеченню гуманітарною допомогою населення
на території Іллінівської сільської територіальної громади

Для  підтримки місцевого населення  проводиться активна робота по пошуку та налагодженню співпраці з благодійними організаціями.  Запити на гуманітарну допомогу було направлено до 300 організацій та фондів, третина з яких відгукнулись на  звернення.
 З  перших днів вторгнення по теперішній час допомогу щомісяця отримували:
- 397 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб;
- 99 багатодітних сімей;
- 339 осіб, які опинились у складних життєвих обставинах;
- 702 дитини з групи ризику (діти із зони активних бойових дій або з хронічними захворюваннями або сироти та інше)
- 784 особи з інвалідністю;
-2285 осіб пенсійного віку, у т.ч. діти війни.
   Було роздано близько 270т продуктових та гігієничних наборів.
 Спеціалісти громади підготували  пакетів документів сімей, які потребують фінансової допомоги, від благодійної організації «Благодійний фонд «Авдентистське агенство допомоги та розвитку в Україні» (АДРА). Виплати вже отримали 714 сімей (1226 осіб).

Сільський голова                                                             Володимир МАРИНИЧ