ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СІЛ ТА СЕЛИЩ РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЛЛІНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 05.04.2023 11:04

Згідно до частини 1 статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»,   в умовах воєнного стану забороняються проведення  масових зібрань та акцій.

Відповідно до статті 1 Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022 (із змінами), в Україні введений воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року і продовжений з 05 години 30 хвилин 19 лютого 2023 року строком на 90 діб.

Враховуючи вище наведене, інформуємо жителів, які проживають на території сіл та селищ громади, відносно дотримання гарантії законності в умовах воєнного стану в частині заборони проведення масових зібрань та  масових заходів з нагоди святкування Великодня в спорудах відповідно до вимог пункту 8 частини першої статті 8 Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII “Про правовий режим воєнного стану” у зв’язку із активною фазою проведення бойових дій на території Донецької області; - обмеження відвідування місцевим населенням кладовищ.